judoclubhensbroek.nl

Nieuws

01-07-2018

Seizoen Slottoernooi

Seizoen Slottoernooi

Zondag 1 juli werd het judoseizoen afgesloten met een leuk toernooi. Alle judoka’s werden van groot naar klein neergezet en zo ingedeeld in teams. 4 teams streden tegen elkaar en alle judoka’s gingen met een prijs naar huis.

 

1e werd het team van Wang met Collin Slot, Niels Hoogland, Guyon Brandenburg, Lieve Tieleman, Linde van den Berg, Charly Commandeur en Wang Yang.

2e werd het team van Ymme met Jaiden Langedijk, Demy Nijveld, Bram van der Laan, Diek Stroet, Maud Brink, Manon de Koster en Ymme van Komen.

3e werd het team van Sam met Kjell Hoogenkamp, Toss Boots, Naut Broers, Mick van Schagen, Nore Boots, Bas Huiberts en Sam Brink.

4e werd het team van Susanne met Cas Hoogenkamp, Alexander Buchacz, Jorn Hoogenkamp, Denley Reus, Dominic Wolkorte, Manoel Wolkorte en Susanne Bentvelzen.

 

Ook werd vandaag de Wimpel Wisselbeker uitgereikt aan de judoka die dit seizoen de meeste judopunten heeft gehaald: Manon de Koster. Ze mag de beker een jaar lang in huis houden.

 

Iedereen een hele mooie vakantie gewenst en we hopen jullie allemaal weer op de mat te zien vanaf woensdag 5 en vrijdag 7 september!

30-06-2018

Examens

Examens

De examens zijn weer gehouden en veel judoka’s zijn weer geslaagd voor een hogere band.

 

Gele band:

Linde van den Berg

Naut Broers

Bram van der Laan

Finn Rus

Dyestin Slot

Diek Stroet

 

Oranje band:

Rob Knol

Mick van Schagen

 

Groene band:

Floor Schuit

 

Blauwe band:

Teun Giling

Manon de Koster

 

Bruine band:

Tess Kruijer

 

Gefeliciteerd allemaal!

25-04-2018

Ouder/kind judo

Ouder/kind judo

Wow wat een geweldige opkomst met ouders super geslaagde avond gehad met zeer enthousiaste kinderen en niet minder enthousiaste ouders en zelfs grootouders.
😉
Het zou leuk zijn als deze ouders zich bij ons aansloten en mee gaan trainen bij de senioren trainingen op de woensdag en vrijdag. Jullie zijn in elk geval van harte welkom om een aantal proeflessen mee te doen.

15-04-2018

Ontwikkelingstoernooi

Ontwikkelingstoernooi

Jarno van Leeuwen is 3e geworden bij het Ontwikkelingstoernooi zondag 15 april 2018 in Anna Paulowna.

25-03-2018

Slotronde WFJJC

Slotronde WFJJC

Zondag 25 maart was de slotronde van de WFJJC in Beverwijk.

Een 4e plaats in de 3e klasse.

25-03-2018

Wim van Gelderen memorial toernooi

Zondag 18 maart werd dit toernooi weer gehouden in Middenbeemster.

Denley Reus werd knap 2e

Cas en Jorn Hoogenkamp en Dyestin Slot gingen met de 3e prijs naar huis.

11-03-2018

Girls Only Toernooi

Zondag 11 maart werd het Girls Only toernooi in Alkmaar gehouden. 

Daphne en Manon de Koster werden allebei 3e.

Floor Schuit en Charly Commandeur vielen helaas buiten de prijzen.

21-01-2018

Dekker Chrysanten bv jeugdtoernooi

Dekker Chrysanten bv jeugdtoernooi

Zondag 21 januari werd het Dekker Chrysanten Jeugdtoernooi gehouden.

in 8 gewichtsklassen werd gestreden.

 

-25 kg:

1e Jarno van Leeuwen

2e Casper van der Meer

3e Finn Kok

 

-28 kg:

1e Rayer van Duin

2e Djaz Hartman

3e Mees Meuge

 

-31 kg:

1e Stijn Rempt

2e Sem van Meurs

3e Cas Pruiksma

 

-34 kg:

1e Quint Roeper

2e Manon de Koster

3e Lieve Tieleman

 

-37 kg:

1e Ties Molenaar

2e Floor Schuit

3e Bart van Duin

 

-40 kg:

1e Sem Schaap

2e Sterk Delreu

3e Bai Yi Tol

 

-43 kg:

1e Ids van Komen

2e Max Dekker

3e Mike Bakker

 

-46 kg:

1e Timo Poelwijk

2e Daan Haarman

3e Stef Dongelmans

20-01-2018

Graduatie

Graduatie

Zaterdag 20 januari waren de examens weer. Alle kandidaten zijn geslaagd.

Voor gele band:

Steef Admiraal

Alexander Bakker-de Moel

Sophie Bakker-de Moel

Susanne Bentvelzen

Denley Reus

Joost Schouten

Dominic Wolkorte

 

Voor oranje band:

Nore Boots

Frederique van der Mierden

 

Voor blauwe band:

Ids van Komen

 

Gefeliciteerd allemaal!

26-11-2017

Jeugd Clubkampioenschap

Jeugd Clubkampioenschap

Zondag 26 november werd ons jaarlijkse Clubkampioenschap voor de jeugd gehouden.

In 9 gewichtsklassen werd gestreden om de mooie prijzen.

Na veel mooie en sportieve wedstrijdjes was dit de uitslag:

 

-20 kg

1e Alexander Buchacz

2e Daphne de Koster

3e Jaiden Langedijk

 

-23 kg

1e Collin Slot

2e Dex Kruyer

3e Cas Hoogenkamp

 

-25 kg

1e Jorn Hoogenkamp

2e Niels Hoogland

3e Collin Jonker

 

-28 kg

1e Jarno van Leeuwen

2e Denley Reus

3e Mick van Schagen

 

-31 kg

1e Manon de Koster

2e Nore Boots

3e Dyestin Slot

 

-37 kg

1e Floor Schuit

2e Esta van Leeuwen

3e Manoel Wolkorte

 

-40 kg

1e Charly Commandeur

2e Sam Brink

3e Steef Admiraal

 

-45 kg

1e Ids van Komen

2e Ymme van Komen

3e Susanne Bentvelzen

 

-50 kg

1e Maite van Komen

2e Jonathan Lensen

3e Maya Zwaan

page loading